Podkroví zdarma v hodnotě až 200 000 Kč

Podepište smlouvu do 31. 7. a získejte zdarma podkroví pro váš nový domov!
Nezávazně poptat
Nabídka platí už jen pro 12 nových zákazníků.
Kompletní podmínky najdete zde.
Do kdy akce platí
00
dní
:
00
hodin
:
00
minut
:
00
vteřin

Zažijte
nový standard
kvalitního bydlení

V reakci na výzvy v oblasti dostupnosti bydlení, vyšších životních standardů, udržitelné energie a klimatických opatření, průkopnicky přinášíme ten nejlepší poměr ceny, kvality a výkonu.

o 50 %

Rychlejší způsob výstavby

30 let

Záruka na dům

od 909 Kč

Náklad na měsíční provoz

Naše nejoblíbenější domy

Vyberte si ten pravý model domu Erdol, který vyhovuje vašemu rozpočtu, návykům, životnímu stylu a potřebám. Do 31. 7. navíc s podkrovím v hodnotě až 200 000 Kč zdarma!
Proč zvolit MUDUM?

Kvalitní, efektivní, udržitelný.
Budoucnost bydlení je tady.

Jednoduchost

Bez starostí a složitostí

Víme, jak rádi si svůj domov budujete sami, ale v dnešní době je proces přípravy a realizace rodinných domů komplikovaný a složitý a hlavně se ve všech těch trendech a možnostech vyznat. Proto všechny starosti nechte s důvěrou nám. Na vás je jen je z bydlení udělat domov.

Rychlost

Dnes objednávate,
do roka bydlíte.

Představte si, že se stěhujete do nového domova do jednoho roku. Naše prefabrikovaná technologie urychluje výstavbu až o 50%, umožňuje vám splnit si váš sen mnohem rychleji. Zapomeňte na dlouhé a nekonečné stavební projekty—s námi je cesta k novému domovu rychlá a bez zbytečného čekání.

Kvalita

Vyrobeno pro generace

Každý dům je zkonstruován z nejkvalitnějších materiálů a vybaveny moderními technologiemi. Každý detail je precizně zpracován v kontrolovaném prostředí výrobní haly, což zajišťuje splnění nejvyšších standardů kvality pro domov, který bude sloužit vašim potomkům stejně jako vám.

Cena

Dostupné, efektivní a transparentní

Bydlení by mělo být dostupné a bez kompromisů. Naše efektivní výrobní procesy a pečlivé plánování nákladů přinášejí výhody, které se odrážejí jak ve vaší peněžence, tak ve vaší každodenní pohodě. Investujte do domova, kde výkon splňuje kvalitu a design za cenu, která je nejen přijatelná, ale i moudrá.

Design

Zdá se, že domy se vyvinuly

Naše domy jsou vrcholným spojením tradičního designu a špičkové technologie. Jsou navrženy pro současné klimatické podmínky, přísné energetické požadavky a vysoké nároky pro maximální komfort. Díky použití přírodních materiálů a inteligentně navržených prostorů, které optimalizují světlo, vzduch a teplotu, nabízíme domov, kde každý den budete žít bezstarostně a zdravě.

Udržitelnost

Udržitelnost, která se snoubí s výkonem

Jsme zavázáni k poskytování skvělého bydlení, zatímco chráníme naši planetu pro budoucí generace. Naše domy jsou pečlivě navrženy s důrazem na udržitelnost, využívají obnovitelné zdroje jako je dřevo a jsou připraveny na integraci soběstačných energetických systémů. Tímto přístupem nejen chráníme životní prostředí, ale zároveň poskytujeme domov, který je energeticky efektivní a ekonomicky úsporný.

Co o nás říkají klienti?

J
Jiří Petr
Hodnocení z
Google

Vybíráme dům na důchod—něco menšího a bez schodů. Naše děti nás přesvědčily zvolit dřevostavbu pro její rychlejší realizaci oproti zděným domům. Zatím jsme se pro firmu nerozhodli, ale den otevřených dveří byl velmi užitečný a komunikace s firmou MUDUM je vždy rychlá a velmi vstřícná.

L
Lucie Exnerova
Hodnocení z
Google

Vůbec se mi nechtělo do Polska, ale když už jsme si měli vybrat dodavatele našeho prvního bydlení, musela jsem. Díky za energetický nápoj, budu ho potřebovat u všech těch papírů, co si od vás vezmu.

J
Jiří Bederka
Hodnocení z
Google

Prvním dojmem byla skvělá komunikace. Odpovědi na mé dotazy byly vždy rychlé a srozumitelné. Cením si toho, že mi vysvětlili všechny detaily projektu a komunikaci s úřady si vzali na svá bedra. Moc doporučuji.

B
Brigita Ševčíková
Hodnocení z
Google

Včera jsem s přítelem navštívila vzorové domy, abych se ujistila, že dům, který jsem si vybrala, splňuje mé představy. Po prohlídce jsme se rozhodli postavit náš vysněný dům s touto firmou. Byla jsem nadšená z jejich přístupu a vřele doporučuji!

Logo MUDUM
4.8
Google
Hodnocení uživatelů
Prohlédněte si realizace

Přes tisíc postavených domů a spokojených rodin

MUDUM RealizaceMUDUM RealizaceMUDUM RealizaceMUDUM RealizaceMUDUM Realizace
Nezávazně poptat

Vyplňte nezávaznou poptávku ještě dnes

Kontaktujte nás a získejte více informací a odpovědi na vaše dotazy.
*Kompletní podmínky speciální akce Podkroví zdarma
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

O krok blíže k novému domovu.

Nezávazně poptatDomluvit konzultaciProhlídka vzorového domu