Speciální nabídka do 31. 7. 2024! Podepište smlouvu a získejte podkroví v hodnotě až 200 000 Kč zdarma.
Více informací zde

O nás

Zvyšujeme dostupnost kvalitního a udržitelného bydlení pro všechny, kteří chtějí tvořit svůj domov.

Budoucnost spočívá v dostupném, kvalitním a udržitelném bydlení.

V reakci na výzvy v oblasti dostupnosti bydlení, vyšších životních standardů, udržitelné energie a klimatických opatření přicházíme na nové způsoby, jak zpřístupnit lidem kvalitní a zdravé prostředí pro život s respektem k naši planetě Zemi.
Naše poslání

Zpřístupnit kvalitní a zdravé prostředí pro spokojený život.

Ať už zkoušíte své první samostatné bydlení, zakládáte rodinu, nebo si chcete užívat zaslouženého odpočinku ve stáří, váš domov je pro vás vším. Jenže v dnešní době, při vysokých cenách, nedostupnosti bydlení a složité byrokracie je téměr nemožné mít vlastní bydlení.
Také víme, jak rádi byste si každý den chtěli užít naplno, s radostí, a neřešit starosti kolem.
To s důvěrou nechte na nás. Mudum dělá vše proto, abyste mohli žít kvalitně, komfortně, udržitelně a tvořili si vlastní domov, kde se budete vždy cítit dobře a mohli si užívat společné chvíle se svými nejbližšími.
Náš přístup

Tvoříme svět,
ve kterém
sami chceme žít.

Kvalita

Věříme v poctivou práci, která mluví sama za sebe. Domy navrhujeme k dokonalosti a stavíme pro generace. Každý dům je vyroben z těch nejlepších materiálů a podléhá přísné kontrole kvality.

Zaměřeno na člověka

Domov je místo, kde jsou vždy nejdůležitější lidé, proto jsou centru všeho, co děláme. Získání a vytvoření zdravého domova přetváříme do nové zkušenosti.

Inovace

Díky pokročilé výrobě, materiálům a technologiím jsme schopni neustále zlepšovat a posouvat hranice toho, jak dosáhnout nízkých nákladů na pořízení a provoz domu, snížit zátěž pro planetu a maximalizovat kvalitu a komfort pro spokojený život.

Způsob, jakým přistupujeme k bydlení,
má radikálně pozitivní vliv na lidi i naši planetu.

Patrik Ševčík, spoluzakladatel

Partneři

Jeden Tým.
Jeden Cíl.

Abychom zpřístupnili kvalitní bydlení pro všechny, kteří sní o vlastním domově, tak spolupracujeme s lidry ve svých oborech. Proto jsme spojili síly s předním výrobcem kvalitních prefabrikovaných dřevostaveb BOX HAUS, který je pro nás s 25 lety zkušeností a tisíci postavenými domy oporou a především silným partnerem.
Logo MUDUM
Logo ERDOL HAUS
MUDUM O nás
MUDUM O nás

Kontakt

Sídlo společnosti
Kanceláře Brno
Sledujte nás
InstagramFacebook